Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Вимоги до вхідних металевих дверей

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Вимоги до вхідних дверей для житлових будинків і квартир багато в чому відрізняються від тих, що пред'являються до дверей, використовуваним в громадських будівлях.

Двері для житлових об'єктів можна розділити на три великі групи: для багатоквартирних житлових будинків; для індивідуальних житлових будинків (котеджів); вхідні в квартири (з сходових клітин).

Перші дві групи дверей є зовнішніми і на них поширюються вимоги до зовнішніх дверей, викладені вище. Зовнішня обробка, колір, пропорції, членування дверей даних груп мають бути вирішені в єдиному стилі з фасадом будівлі. Для забезпечення ізоляції внутрішніх приміщень від холоду і продування зовнішні двері влаштовуються з внутрішнім тамбуром, а в деяких випадках з потрійним (складним) тамбуром. Зовнішні двері повинні відкриватися назовні.

Для другої і третьої групи, крім вимог по тепло- і звукоізоляції, не менш важливим є вимога безпеки. Більшість мешканців воліє мати в якості вхідних захисні (протизламні) двері, в першу чергу це відноситься до квартир, тому в котеджах зазвичай передбачено кілька рубежів захисту.

Для вхідних в квартиру дверей вимоги по звуко- і теплозахисту менш жорсткі, ніж для зовнішніх дверей. Зовнішня обробка цього типу дверей, з одного боку, повинна гармоніювати з сходовою кліткою, а з іншого - з внутрішньою обробкою квартири. Одним з можливих рішень цієї проблеми є установка другої внутрішньої двері, подібної по дизайну і матеріалу обробки іншим дверям в квартирі. Обидві двері можуть бути встановлені як в єдиній коробці, так і в різних. Необхідно відзначити, що установка других дверей підвищує звуко- і теплоізоляцію, так що вимоги за цими показниками для перших дверей можуть бути знижені.
Да, автонавіси Бровари, є дуже цікава ціна, і на ворота з художньою ковкою Київ та Бровари, зателефонуйте, і отримайте бажану для себе скидку.
Не завжди є можливим або бажаним ускладнювати конструкцію установкою других дверей. У цьому випадку єдина вхідні двері повинні, крім технічних, відповідати ще й дизайнерським вимогам. Оздоблення двох її сторін повинна бути різна, що цілком можливо. Такі двері виготовляються за індивідуальними замовленнями. Проте в даному випадку необхідно мати на увазі, що всі властивості (протизламність, пуленепробіваемость, теплозахист, вогнестійкість і т.п.) неможливо поєднати в одній дверної конструкції.

При виборі вхідних дверей і фурнітури для неї слід замислюватися також про те, що двері повинна також забезпечувати і можливість порятунку при надзвичайних обставинах (наприклад, пожежі).

Конструкції вхідних дверей можуть бути різні, що залежить, в першу чергу, від матеріалів, що застосовуються для виготовлення дверей. Вхідні двері бувають дерев'яні; профільні (із застосуванням профілю з ПВХ або алюмінію); сталеві.