Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Питання та побоювання що виникають у замовників сталевих дверей

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Перед покупкою сталевих вхідних дверей у багатьох може виникати певна бентега. В деякій мірі це побоювання обгрунтоване, а інколи зовсім безпідставне.

Ми спробуємо описати найбільш поширені занепокоєння і розвіяти деякі "міфи", що в подальшому сформує вашу особисту думку при виборі дверей.

Я боюся копії ключів ще на етапі виробництва
Комплектація замками відбувається на останньому виробничому етапі і жорстко контролюється, тому копіювання ключів неможливе. Також не можна отримати доступ до секретних механізмів самого замку.

Захистити себе від таких хвилювань можна замовивши тимчасовий циліндровий замок і сувальдний механізм з монтажним ключем. У певних серіях є функція перекодування замка, яка дає можливість перекодувати ключ самостійно.

У більш дорогих комплектів запірних механізмів упаковка ключів надійно запечатана і має заводське маркування. Після установки вхідних сталевих дверей в присутності замовника відбувається зміна тимчасового циліндра і перекодування сувальдного механізму, роздруковуються нові комплекти оригінальних ключів.

Я боюся замикання дверей зсередини маленькими дітьми
У разі присутності маленьких дітей слід відмовитися від додаткового захисту у вигляді глухої засувки. Вона призначена для замикання дверей зсередини і не має доступу ззовні. Також слід встановлювати циліндрові замки з можливістю повороту. У сувальдного замку такої можливості немає. Тому тут краще не давати ключ маленьким дітям, щоб вони його не залишили в замковій щілині з внутрішньої сторони дверей, або ще гірше, не зафіксували в вертикальному положенні.

Я боюся легкого злому замків
Так, дійсно, частіше за все злом металевих дверей відбувається саме з впливом на запірний механізм різними способами. Але і виробники не стоять на одному місці. Вже досить давно розроблена додатковий захист замків і з успіхом застосовується на сучасних дверях. Та й самі замки постійно модернізуються. Звичайно, не можна дати 100% гарантії, що двері не можна зламати. Будь-який механізм рано чи пізно можна відкрити. Але в цьому випадку часу на розтин замку піде чимало.

Я боюся перекосу дверей після осідання нового будинку
Перекіс металевих дверей - не така поширена проблема, наприклад, як перекіс дерев"яних дверей, металева конструкція досить жорстка і не допускає такої можливості. Але, варто зазначити, в нових дерев'яних будівлях це закономірне і поширене явище. Тут дивуватися немає чому - дерево з часом може усохнути і дати більшу ступінь усадки. А якщо вхідні сталеві двері перекошуються в житлових багатоповерхових будинках, то тут слід замислитися над якістю будівництва. Якщо вже таке сталося, то купувати нові двері не доведеться. Їх завжди можна підправити.

Я боюся появи протягу і недостатньої шумоізоляції
Ще на етапі виробництва вхідні залізні двері утеплюються мінеральною ватою, а після монтажу на полотно і дверну коробку наклеюється ущільнювач, що перешкоджає піддуванню через мікрощілини. Також за бажанням замовника тепло- і звукоізоляція дверей може бути виконана з пінополіуретану.

Я боюся збільшення вартості дверей вже в процесі виготовлення
Треба розуміти, що на вхідні двері ціни можуть відрізнятися з деяких причин: нестандартні розміри дверей, необхідність розширення отвору, внесення змін в конструкцію, вибір більш дорогої фурнітури, виготовлення додаткових рам і фрамуг, посилення прорізу і т.д. Навіть перед будівлею будинку знімають проби землі, щоб визначити кінцеву вартість на закладення фундаменту. Тому невелика різниця в розрахунку не виключена, адже точно розрахувати можна тільки після всіх знятих вимірів і узгоджень.

Я боюся багато пилу і бруду при монтажі сталевих дверей
Пил і бруд, під час монтажу вхідних дверей є неминучий і з цим доведеться змиритися. Навіть найпростіше свердління отвору створює пил і бруд, не кажучи вже про розширення отвору болгаркою. Краще монтажні роботи з дверима проводити ще на етапі ремонту. Тоді не доведеться накривати меблі та протирати пил. У будь-якому випадку, якщо мова йде про встановлення лише вхідних дверей, бруду буде не так вже й багато і прибирання забере у вас мало часу.