Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Переваги кованих меблів

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Ковані меблі споконвіку вважалися ознакою гарного смаку і добробуту їх господаря. Такі меблі роблять ексклюзивним дизайн будь-якого приміщення, а також створюють атмосферу стабільності та впевненості в завтрашньому дні. Напевно, важко знайти людину, яка б відмовилася придбати ковані меблі в свій будинок.

У чому ж переваги кованих меблів?

ПЕРЕВАГИ кованих меблів

Ефектний зовнішній вигляд. Все інше оздоблення вашої кімнати може бути непомітним і дуже простим. Але, якщо ви прикрасите її такою витонченими і невагомими меблями, то будь-яка кімната вмить перетвориться. Художня ковка перетворює прості елементи меблів в справжній витвір мистецтва. До того ж, всі ковані вироби відрізняються унікальністю і неповторністю, на відміну від побитих і виконаних як під копірку фанерних меблів. Завдяки таким виробам, стиль вашого житла стане вишуканим і неповторним.

Міцність і довговічність. Як відомо, метал - дуже міцний матеріал. І вироби з нього також відрізняються високою міцністю і довговічністю. Такі меблі дістануться ще вашим нащадкам. А, враховуючи, що мода на ковані вироби не проходить, то це буде вагомим аргументом на користь придбання якого-небудь ажурного виробу з металу.

Функціональність. Такі меблі вдало впишуться в будь-який інтер'єр. Ви можете використовувати їх щоб прикрасити спальні, вітальні, їдальні. Вони будуть доречні скрізь. У спальню вони привнесуть відчуття впевненості і благополуччя. Дизайну їдальні або кухні додасть оригінальність. А вітальні - аристократизм і шик.

Екологічність. На тлі того, що практично всі вироби зараз виготовляють із синтетичних матеріалів, ковані меблі здаються просто острівцем натуральності в світі всього штучного. Крім цього, вони не виділяють в повітря шкідливих речовин. Ви можете не переживати за здоров'я ваших близьких. Недарма такими меблями користувалися ще наші предки. Ковані меблі сміливо можна ставити в дитячій кімнаті і не хвилюватися за здоров'я дитини.

МІНУСИ МЕБЛІВ З ХУДОЖНЬОЇ КОВКИ

Після перерахунку всіх достоїнств, вам напевно захочеться дізнатися і про можливі недоліки таких виробів. Не шукайте каверзи там, де їх немає. Недолік кованих меблів тільки один - це їх ціна. Однак він не такий істотний, як може здатися на перший погляд. Тут все дуже просто. Подумайте про те, скільки триває термін експлуатації таких виробів, і порахуйте, скільки дешевих меблів вам доведеться купити за цей час. Напевно вартість таких меблів окупиться і не один раз.

У німецького народу є дуже хороша приказка на цей випадок: «Ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі». І вони, безсумнівно, мають рацію. Ну а щоб не переплачувати зайве при покупці кованих меблів, замовляйте їх безпосередньо у виробника. Так ви заощадите свої гроші і при цьому залишитеся задоволені покупкою. Ковані меблі відмінної якості і за прийнятною ціною можна купити в компанії «Егіда». Наша компанія сама виробляє ковані вироби, тому якість і ціна вас не розчарують.