Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Красивий захист ваших вікон

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

На жаль, від проникнення в будинок злодіїв не застрахований ніхто. Навіть, якщо ви живете не в приватному будинку і не на першому поверсі, гарантії в тому, що ви не станете жертвою злодіїв, немає ніякої. Тому найправильнішим і мудрим рішенням буде встановити на вікнах грати.

Види віконних грат

Залежно від способу виробництва віконні решітки можуть бути двох видів - зварні та ковані.

Зварні решітки несуть тільки функціональне навантаження. Вони допоможуть запобігти проникненню злодіїв в будинок, але при цьому зовнішній вигляд вашого будинку не прикрасять. Зазвичай вони представляють собою нескладну конструкцію із прутів, з'єднаних між собою зварюванням. Іноді, щоб надати таким виробам більш привабливий вигляд, їх прикрашають найпростішими візерунками. Вони недорогі і, якщо для вас естетичний вигляд решітки - не найголовніше, то такі вироби вам сподобаються.

Ковані решітки - це вже справжній витвір мистецтва. Незважаючи на те, що такі вироби дуже міцні, дивлячись на них, не відразу розумієш, які ж функції вони виконують - захисні або декоративні. Ковані решітки дуже люблять встановлювати на свої будівлі великі компанії. Оскільки в художніх візерунках на таких решітках можна розташувати логотип або товарний знак компанії. Це виглядає не тільки красиво, але і солідно. Крім великих компаній, ковані решітки замовляють і для приватних будинків, а також квартир. Ці вироби стануть справжньою окрасою ваших вікон.

Поради щодо вибору віконних грат

Незалежно від того, яким решіткам ви віддасте перевагу кованим або зварним, вони повинні відповідати таким вимогам:

Зварні решітки в місцях перетину повинні бути дуже добре зварені. Це потрібно для того, щоб злодієві довелося добряче попрацювати, перш ніж розігнути такі прути.

Арматура решіток не повинна бути менше 14 мм в діаметрі. Їх товщина впливає на те, як довго зловмисникові доведеться їх перепилювати. Зрозуміло, що цю перешкоду можна подолати. Але, чим довше злодію доведеться возитися, тим менша ймовірность, що його задум спрацює.

Грати повинні бути щільно вмонтовані в стіну. Деякі зломщики використовують такий прийом. Вони прив'язують товстий трос до грат одним кінцем, а другим - до кузова вантажівки. Машина рушає і висмикує грати зі стіни. Щоб цього не сталося, грати повинні бути дуже міцно вмонтовані в стіну. Відстані між прутами решітки повинні бути маленькими. Не потрібно забувати про те, що злодії часто використовують в своїх нечистих справах дітей. Якщо в решітці будуть порівняно великі діри, маленька дитина легко проникне через них всередину приміщення. А далі йому залишиться тільки відкрити двері зсередини. Варто також сказати і про зовнішній вигляд грат. Звичайно, цей параметр ніякої функціональності не несе.

Однак, ковані решітки, виконані з вигадливими візерунками, ажурні і, як ніби, невагомі, виглядають на порядок солідніше звичайних зварних виробів. Але і їх ціна, відповідно, набагато вище. Можливо, це і не найважливіший критерій при виборі даного вироби, але те, що завдяки йому, вам ще й вдасться значно прикрасити ваш будинок - це факт.