Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Ковані меблі в саду

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Власники заміських дач і приватних будинків завжди намагаються до дрібниць продумати свою зону відпочинку на прибудинковій території. Для цього багато часу приділяється розробці ландшафтного дизайну і, звичайно ж, вибору садових меблів. Адже саме від них більшою мірою залежить зручність і комфорт вашого відпочинку.

При цьому найчастіше до них висуваються такі вимоги:

- невибагливість

- простота в догляді

- зручність

- гарний зовнішній вигляд.

Але далеко не кожні меблі здатні задовольнити всі ці запити. Яким меблям надати перевагу в якості меблів для саду? Відмінним вибором для створення зони відпочинку на присадибній ділянці може стати спеціалізовані ковані садові меблі. На відміну від традиційних дерев'яних альтанок і лавок у кованих виробів є ряд переваг. До них можна віднести:

Відсутність необхідності в обробці від шкідників.

Ковані меблі не зіпсують короїди та інші комахи.

Стійкість до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Таким виробам не страшний мороз, сніг, град або дощ.

Вишуканий зовнішній вигляд.

Ковані садові вироби виглядають дуже красиво і витончено. Ажурна садова альтанка, виконана методом художньої ковки, стане справжньою окрасою вашого саду. А елегантні садові лави, містки та ліхтарі, прикрашені вигадливими візерунками, перевершать за красою будь-які дерев'яні меблі.

Довговічність

Якісно виготовлені ​​металеві меблі прослужать ще й вашим онукам. Такі вироби відрізняються довгим терміном експлуатації, який з лишком покриє всі витрати на їх придбання. До найпоширеніших видів садових меблів можна віднести лавки, обідні столи та стільці, альтанки, крісла-качалки і парасольки від сонця. При створенні красивого ландшафтного дизайну також варто звернути увагу на витончені ажурні огорожі для квітів, ліхтарі, різні ковані скульптури, містки. Такі вироби допоможуть вам створити по-справжньому райський куточок всередині саду.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ САДОВі КОВАНІ ВИРОБИ?

Щоб не розчаруватися в покупці, до вибору садових кованих меблів необхідно підійти серйозно. Обов'язково зверніть увагу на такі речі:

Якість лаку, яким покриті меблі. Від нього багато в чому залежить те, як буде виглядати ваші меблі через пару років. Якщо він неякісний, то металевий виріб дуже швидко покриється тріщинами. Якщо ви плануєте встановлювати меблі на веранді або терасі, обов'язково переконайтеся, що вона має підп"ятники. Вони допоможуть вам запобігти псуванню підлогового покриття. При дотриманні цих нехитрих рекомендацій, садові ковані меблі прослужать вам довго. А ви ніколи не розчаруєтеся в їх придбанні.