Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Броньовані двері та їх види

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Вхідні двері - це те, що справляє перше враження про господаря будинку. І звичайно, таке враження має асоціюватися з надійністю. При виборі дверей найчастіше головним критерієм стає зовнішній вигляд, але увагу слід приділити і таким важливим моментам, як шумоізоляція, легкість матеріалу, зручність в експлуатації, надійність.

Броньовані двері, мабуть, один з найнадійніших способів захистити свій будинок або офіс від незаконного проникнення. Саме тому такі двері з кожним роком стають все більш затребуваними, особливо в великих містах. Вони добре захищають господаря будинку і його сім'ю від будь-якого посягання на особистий простір і майно. Бронедвері виготовляються з металевих листів, приварених до ребер корпусу з обох сторін. Чим товщі цей лист металу, тим надійніше двері. Звичайно, в тандемі з якісною фурнітурою, тобто дверними замками, броньовані двері стануть відмінним помічником в захисті вашого житла.

Види броньованих дверей

Броньовані конструкція дверей ділитися на види виходячи до стійкості до злому, тобто по товщині дверного полотна:

- 1-3 клас. Це конструкція виробляється з дверним полотном завтовшки в 80 мм. Такий варіант двері підходить для використання в квартирах.

- 5-7 клас. Такий вид дверей передбачає наявність дверного полотна товщиною 120 мм. Найчастіше такий клас воліють власники дач і заміських будинків, а також офісних приміщень та інших громадських закладів.

- 8-12 клас. Такі двері ще називають куленепробивним. Для їх виробництва використовують не тільки полотно товщиною понад 120 мм, але також і додаткові заходи захисту, такі як, спеціальне скло і титанові елементи.

Як вибрати броньовані двері

При покупці броньованих дверей крім міцності матеріалу слід приділити увагу ще деяким моментам:

- якісний дверний замок, який послужить додатковим захистом від злому

- наявність спеціального вічка

- хороша звукоізоляція і теплоізоляція.

Крім того, до безперечних переваг броньованих дверей можна віднести і психологічний фактор, тобто зловмисника швидше за все відлякає такий вид двері. Вхідні двері - це візитна картка вашого будинку. Встановивши броньовані двері, можна бути впевненим не тільки в тому, що вони справлять гарне враження на гостей, але і в надійному захисті житла.