Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Вибір домашнього сейфу

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Що таке сейф знають, мабуть, усі. А ось як правильно вибрати сейф, щоб він відповідав усім вимогам - знають далеко не всі. Сейф - це пристрій, який стійко до злому, і використовується щоб зберігати документи, гроші, цінності або носії інформації. Перше, з чим треба визначитися при виборі сейфа - що саме Ви будете зберігати в сейфі. Від цього залежить, яку категорію вибрати. А їх всього дві - зламостійкість і вогнетривкість. Якщо Ви збираєтеся в сейфі зберігати гроші, цінні папери або коштовності, то краще купувати зламостійкий сейф. У разі зберігання в сейфі документів, сімейних реліквій, фотографій або носіїв інформації (флешок, дисків), варто придбати вогнестійкий сейф.

Сейф купується надовго, тому слід пам'ятати, що кількість збережених речей може з часом значно збільшитися. Тому варто враховувати розміри речей, що будуть зберігатися у сейфі, інакше в якийсь момент вони всі не помістяться в сховище. Багато моделей сейфів мають всередині схованки. Їх часто використовують для зберігання особливо цінних речей. Такі схованки мають окремі замки.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВСТАНОВИТИ ДОМАШНІЙ СЕЙФ?

Зловмисники, при неможливості відкрити сейф на місці, намагаються забрати його з собою. Щоб цього не сталося, сховище потрібно правильно закріпити. Є кілька правил, які варто виконувати при установці в будинку сейфа. Перше - сейф потрібно встановлювати в місцях, куди важко дістатися. Друге - сховище слід правильно закріпити. В ідеалі - три площини, наприклад в кутку, де є дві стіни і підлогу. В такому випадку сейф практично неможливо зрушити з місця. Третє - точки кріплення сховища повинні розташовуватися в металі або бетоні. Дуже добре, якщо на кожну з площин припадатиме по дві точки кріплення.

ЯКИЙ ЗАМОК КРАЩЕ?

У сейфах використовують кілька видів замків, кожен з яких має свої плюси і мінуси. Одним з найпопулярніших - механічний замок, який відкривається ключем. Такий замок недорогий і довго служить, але ключ до такого замку легко зробити дублікат. Так само популярний кодовий електронний замок. Він швидко відкривається, код до нього змінюється в будь-який час, є блокування в разі неправильного введення коду. Але, раз в шість місяців слід замінювати батарейку, не можна забувати код, коштує дорожче, ніж механічний замок, і боїться вологи. Ще один вид замку - механічний кодовий замок. Він не дуже популярний, тому що він складний в воді коду і заміні коду, але він довговічний і надійний. А ще краще скомбінувати і поставити в сейфі два різних види замків.