Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Металеві стелажі для комерційного використання

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Металеві торгові стелажі - ідеальне рішення для обладнання магазинів, супермаркетів, гіпермаркетів, павільйонів, складських приміщень. Вони дозволяють зберігати на складах і виставляти в торговельних залах товари, істотно збільшуючи при цьому корисну площу. їх можна використовувати як під продовольчі, так і під промислові товари. Без стелажів зараз не обходиться жодне торгове підприємство. Крім торгових підприємств такі стелажі можуть встановлюватися і на підприємствах сфери обслуговування, наприклад, на станціях технічного обслуговування.

Металеві стелажі відрізняються довговічністю, міцністю - стелажні конструкції з такого матеріалу можуть витримати досить велику вагу. А також мобільністю - стелажі легко збираються, розбираються, регулюється відстань між полицями і їх кількість в конструкції. Металеві стелажні конструкції бувають таких типів: пристінні; кутові; торцеві; острівні. Кожна з назв говорить сама за себе, але все ж уточнити варто.

На пристінних стелажах розміщують товар на полицях або на гачках.

Кутові стелажі продовжують пристінні конструкції в кутах приміщень, щоб не втрачати торгову площу.

Торцеві стелажні конструкції встановлюються в торці ряду.

У центрі магазину або торгового майданчика встановлюються острівні стелажні конструкції. Вони дозволяють показувати товар з усіх боків. Щоб правильно розмістити товар в торговому залі, слід використовувати всі види стелажів, тому що вони відмінно доповнюють один одного.

З чого роблять стелажі?

Для виготовлення стелажів використовується нержавіюча сталь - довговічний матеріал, що не піддається корозії. Такі металеві стелажі можуть мати полімерне кольорове покриття. Кольорові стелажі мають більш привабливий зовнішній вигляд, тому їх встановлюють на видному місці, а не пофарбовані стелажні конструкції частіше встановлюють в підсобних і складських приміщеннях. Всі металеві стелажі мають стандарти, за якими вони виготовляються. А це означає, що всі стелажні конструкції мають сертифікати якості. Кожен стелаж має граничне значення розміщуваної на ньому ваги, це вага яку він може утримати, за умови, що товар буде розкладений рівномірно на полицях. Зазвичай стелажі мають стандартні розміри, але деякі компанії можуть запропонувати своїм клієнтам виготовлення стелажів за розмірами замовника.