Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Догляд за зеркалами та їх розміщення в інтер"єрі

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Дзеркало - це не просто предмет інтер'єру. Багато хто вважає його містичним предметом, який використовують при ворожіннях або інших магічних ритуалах. Багато вчення, наприклад, фен-шуй, вчать з повагою ставитися до дзеркал. У багатьох народів є повір'я і прикмети, пов'язані з дзеркалами, як хороші, так і погані. Спробуємо трохи відкрити невідомі моменти з життя дзеркал. Ось кілька порад, які можуть стати в нагоді.

Розміщення

Вважається, що дзеркало накопичує в собі енергію людей, з якими воно спілкується, а потім її віддає назад. Саме з цієї причини не варто вішати дзеркала на кухні, інакше господиня буде втомлюватися в два рази більше. Так само не варто вішати дзеркало в передпокої так, щоб в ньому відбивалася вхідні двері. Це вважається поганою прикметою, і подейкують, що веде до бідності. Не варто також створювати дзеркальних коридорів, тобто вішати одне дзеркало навпроти іншого, щоб вони багаторазово відбивалися один в одному.

Дзеркала - цікавий елемент інтер'єру, який візуально може збільшувати або розширювати простір. Так, вертикальні дзеркала візуально підіймають низькі стелі, і приміщення здається вище. Горизонтальні дзеркала же - «розтягують» кімнату в ширину. У будь-якому випадку, кріпити дзеркала в квартирі або будинку слід так, щоб не було «зрізаною» верхівки у найвищого члена сім'ї.

Всі дзеркала слід вішати так, щоб був зазор близько одного сантиметра між поверхнями. Вентиляція зворотного боку продовжить термін служби дзеркала. Дзеркала не люблять підвищеної вологості, прямих сонячних променів і опалювальних приладів. У цих випадках дзеркала псуються: від вологості псується амальгама, від сонця дзеркало тьмяніє, а від перегріву розтріскується і обсипається дзеркальний шар.

Догляд

Ці предмети інтер'єру потребують не тільки в дбайливому ставленні, але і в щотижневому догляді. Є кілька порад з утримання дзеркал в ідеальному змісті.

Задню частину дзеркала не можна витирати мокрою ганчіркою, щоб не пошкодити амальгаму. Її слід обережно і акуратно обмахнути від пилу.

Не варто мити дзеркало засобами для догляду за склом, які містять нашатирний спирт. Краще протерти його розчином води з оцтом: 1 столова ложка оцту на склянку води. Можна також протирати дзеркало спиртом або денатуратом, а потім витирати його паперовою серветкою. Добре мити дзеркало синькою розчиненої у воді. Після такої обробки дзеркало сяятиме.

Посміхайтеся своєму відображенню в чистому дзеркалі щоранку - і тоді кожен день буде радувати вас!