Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Тренажер стійка: як правильно та ефективно його використовувати

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Хочете мати тіло як у героїв Стародавньої Греції? Тоді вперед! Заняття на тренажері вертикальної стійки допоможуть зміцнити і прокачати різні групи м'язів. Такий тренажер, завдяки своїм невеликим габаритам може знайти своє місце не тільки в спортзалі, але і в квартирі. І в цьому є свій плюс. Адже зробити комплекс вправ можна в будь-який зручний для себе час.

Професійні спортсмени і тренери знають, що використання такого тренажера на практиці дає максимальний ефект від тренувань. Комплекс вправ, який можна виконувати на тренажері, сприяє розвитку і зміцненню верхнього плечового пояса, розвитку біцепсів, трицепсів, а також широкого м'яза спини, грудних м'язів і м'язів преса. Крім того, заняттями на тренажері можна також і виправити поставу. Саме тому заняття на такому тренажері просто необхідні тим, хто веде малорухливий спосіб життя.

На вертикальній стійці можна виконувати різні віджимання на брусах і підйоми ніг. Не варто забувати, що на роботу на такому тренажері, витрачатися чимало енергії, тому і харчуватися треба правильно, а також дотримуватися питний режим.

Для того, щоб тренування проходили якісно і без ексцесів, треба дотримуватися нехитрих правил:

Перед роботою на тренажері слід добре розігріти м'язи, тобто зробити хоча б елементарну розминку.
Не треба робити різких рухів, щоб не пошкодити, не порвати, чи не розтягнути зв'язки або м'язи. Вправи виконуються тільки за рахунок м'язової сили.
Техніка виконання вправ повинна виконуватися, щоб уникнути травм.
Якщо ви плануєте купувати тренажер вертикальну стійку додому, то слід звернути увагу на якість тренажера. Стійка відмінної якості повинна мати:

Стійку конструкцію.
Раму з високоякісної сталі.
Порошкове антистатичне покриття, яке продовжить час служби тренажера.
Спинки і подушки - досить м'якими, щоб після занять не залишалося синців на тілі.
Рукоятки - зручні для захоплення.
Зворотний кут нахилу, який зазвичай становить близько десяти градусів, для забезпечення стійкості спортсмена під час занять. До того ж такий стан може збільшити діапазон скорочень для м'язів преса.
«Егіда-V» пропонує своїм клієнтам відмінні тренажери від українського виробника - серія Kozak - серед яких є і вертикальна стійка відмінної якості і за прийнятною ціною.