Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Художня ковка: подорож у часі

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Предмети інтер'єру, світильники, меблі, альтанки, каміни і камінні приналежності, перила і сходи, балкони, навіси і козирки, ворота та огорожі - все це може бути справжніми витворами мистецтва, тому що викувані вони руками майстрів. Ковані речі оригінальні, вишукані і ексклюзивні, до того ж вони ще й довговічні і є відмінним доповненням до будь-якого екстер'єру або інтер'єру. Їх практично неможливо замінити чимось іншим, оскільки буде втрачено родзинка, шарм і шик, хоча функціональність в деяких випадках може і збережеться.

Встановлюючи в одному приміщенні кілька кованих речей, слід пам'ятати, що виконуватися вони повинні в одному стилі.

Найчастіше майстри виконують вироби в таких стилях: ренесанс, модерн, бароко, класика, готика і російський стиль. Кожен з цих стилів має свої відмінні риси.

Ренесанс відрізняється від інших стилів розташуванням візерунка, який розвивається з центру і складається з завитків у вигляді спіралі. При цьому рамка особливої ​​ролі в візерунку не грає.

Модерн також має завитки у своїх візерунках. Однак, візерунок у виробах розташовується по-іншому. Композиції в цьому стилі можуть бути лінійними об'ємними або лінійними декоративними. У цьому стилі використовується поєднання сплавів і різних металів, а також карбування.

Бароко відрізняється об'ємністю візерунків, коли елементи одного візерунка красиво вплітаються в інший візерунок. Використовуються такі елементи як герби і маски, вази і корони, крони дерев і птиці. Бароко являє собою рослинні орнаменти.

Предмети, що були вироблені в класичному стилі, трохи нагадують стиль ренесансу. Правда, наголос в узорах доводиться на скульптурні елементи з великою кількістю пишних форм і завитків. Останні часто бувають витягнутої або овальної форми. Крім того, класичний стиль відрізняється великою кількістю символів античності: копій, вінків, міфічних персонажів і рельєфів.

Стиль, в якому переважають геометричні фігури, строго збудовані певним чином, - готичний .. більшість фігур - кола. Крім них багато і рослинних елементів: дубового листя, пелюсток, винограду. Частенько в цьому стилі виконують віконні решітки, паркани, ворота, хвіртки, камінні решітки.

Руський стиль включає в себе багато фігур язичницьких богів, зокрема Ярила, Перуна, героїв народних казок, можуть бути включені в візерунок і національні символи.

Який би стиль не був обраний, ковані вироби своєю присутністю немов пропонують прогулятися по далекому минулому, переносячи з реальності в казку.