Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Профнастил та його використання

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Профнастил, він же - профільований лист, він же - гофролист, він же - профлист, являє собою сталеві профілі у вигляді листів, які вигнуті холодним способом. Для додання жорсткості листи формують у вигляді трапецієподібної гофри. Застосовують цей матеріал не тільки в будівництві, але і в різних промислових галузях. Профнастил може монтуватися як в вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Листи профнастилу застосовні для зовнішніх і внутрішніх оздоблень різних будівель.

Найчастіше цей матеріал використовується для перекриття покрівлі, оздоблення фасадів, створення захисних споруд - заборів та воріт. Також з цього матеріалу збирають каркаси гаражних будівель для різних видів транспорту (автомобілі, мотоцикли), а також господарських будівель різних розмірів.

Випускається профнастил як з покриттям, так і без нього. Для покриття гофролистів використовують емаль або полімерні фарби.

Переваги даного матеріалу:

стійкий до механічного впливу;
практично не піддається корозії, внаслідок чого не боїться ніяких опадів, оскільки листи можуть бути або оцинковані, або мати покриття;
панелі мають невелику вагу, тому їх легко транспортувати;
профнастил легко монтується і демонтується;
після демонтажу можна використовувати листи повторно;
великий вибір кольорів, тому можна вибрати той колір, який гармонійно впишеться в екстер'єр;
колір покриття профлистов не вигоряє на сонці;
доступні ціни на даний матеріал в порівнянні з іншими матеріалами, що мають подібні технічні характеристики;
термін експлуатації досить великий; він обчислюється десятками років.
З профнастилу дуже актуально виробляти захисні споруди - паркани і ворота. І ті, і інші, завдяки технічним характеристикам даного матеріалу, можуть прослужити близько двох з половиною десятків років, не потребуючи протягом цього часу в особливому догляді та ремонті.

Ворота з профнастилу можуть бути як відкатними, так і орними. Відкатні ворота з цього матеріалу найчастіше обладнають автоматичною системою відкривання воріт. А розсувні ворота можуть мати кілька варіантів відкривання воріт: тільки назовні, тільки всередину, і назовні і всередину, кожна з стулок відкривається в свою сторону.

Нерідко такі конструкції (ворота, хвіртки, забори) прикрашають кованими елементами, які роблять ці будови яскравіше і красивіше.