Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Які замки є найкращими

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Визначившись, в двері якого приміщення буде врізатися замок, можна вирушати купувати потрібний варіант. Другим важливим моментом є рівень бажаної безпеки. Третій критерій вибору - хочете придбати якісний замок - придбайте замок від відомого виробника, який зміг зарекомендувати себе з найкращого боку.

Ці види замків частіше за інших використовуються в дверях усередині приміщень.

Замок-клямка - один з найбільш використовуваних замків. Цей замок встановлюється не для того, щоб замикати двері, а для того, щоб вона щільніше прилягала до дверної коробки. Такий замок досить просто встановлюється. Ціна на нього залишається найнижчою серед цін на різні моделі замків. Замок-клямка ідеально підходить для установки в двері прохідних кімнат, кухні або вітальні, тобто для тих дверей, які не потребують постійному замиканні на замок, а досить просто щільного входження двері в дверний проріз. Часто застосовується клямка з язичком. Щоб її відкрити, досить просто натиснути на ручку. Але це не єдина модель замку з клямкою. Є ще засувка з кулькою і клямка-ригель.


Плоский механізм, досить широкий, має отвори, куди встановлюються фіксатор і ручки - виразний замок з фіксатором. Такий замок має кнопку, яка дозволяє закрити замок. Така система запору дає можливість фіксувати замок в положенні «закрито» за допомогою повороту кнопки. У багатьох моделях ці кнопки невеликих розмірів, що не дуже зручно у використанні. Замки такого типу практично врізати в двері в ванних кімнатах, туалетах, коморах і інших приміщеннях, де необхідно закрити двері зсередини приміщення. Ціна вище, ніж у попередньої моделі замку.


Замок з секретом під ключ зовні нагадує замок з фіксатором, але на місці фіксатора він має циліндр під ключ. Встановлюються такі замки в дверях, які необхідно закривати з обох сторін, наприклад двері в кабінет. Замковий блок і циліндр є основними деталями пристрою. Залежно від частоти використання замку можуть встановлюватися різні варіанти запірних механізмів: варіант «ключ - ключ» при рідкісному використанні замку і варіант «ключ - вертушка» при частому його використанні.

Замок магнітний практично безшумний. Він має магніт і металеву планку замість язичка. При правильно установці такого замка, двері практично не звучить в моменти використання.