Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Використання димників та флюгерів

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Ці пристосування використовуються людьми вже не одне століття, і до цієї пори не втратили своєї актуальності. За час свого існування вони зазнали невеликі зміни, які скоріше пов'язані з дизайном і матеріалами, з яких виготовляються сучасні моделі, ніж свою функціональність.

Димники і флюгера є завершальними елементами на димохідних системах або трубах, пічних або камінних. Дуже часто їх встановлюють, об'єднуючи в одне конструкцію - димник, прикрашений флюгером. Хоча їх абсолютно спокійно можна встановлювати незалежно один від одного.

Димник встановлюється на трубі для захисту останньої від попадання в неї різних предметів, в тому числі і птахів, і опадів.

Флюгер ж споконвіку визначав напрямок вітру. Він часто прикрашався фігуркою якоїсь тварини або персонажа. Вважалося, що флюгера, встановлені на даху будинку, не тільки прикрашають її, але і є оберегом для всіх, хто живе в цьому будинку. Саме тому так ретельно вибирали символ, який хотіли зобразити на флюгері. Різні тварини несли різне смислове навантаження. Так, кінь був символом дружби, півень - символом нового дня, кішка - свободи, лев - могутності і влади, лелека - сімейного щастя, дракона - могутності і мудрості.

Оскільки і флюгери і димники є конструкціями, які підпадають не тільки впливу різних температур, а й опадів, то до них пред'являються особливі вимоги:

не боятися вологи;
не піддаватися впливу корозії;
не боятися перепадів температур;
не вигоряти під ультрафіолетовими променями.
Саме такими властивостями володіють ковані димникі і флюгери. Ці вироби здатні прослужити кілька десятків років. Сучасні матеріали дозволяють втілити в життя практично будь-яке бажання замовника.

Димники можуть кріпитися до труби двома способами: всередину або ж поверх труби. Який би спосіб кріплення не був вибраний, димніков слід правильно встановити і надійно закріпити, щоб не сталося біди. Для цього краще звернутися до фахівців.

Флюгер може встановлюватися на даху будь-якого будинку. Ковані флюгери, так само як і димникі, в наш час є показником фінансового благополуччя своїх власників.

Співробітники нашої компанії «Егіда-V» допоможуть вибрати вподобану модель в каталозі, або зробити на замовлення за ескізами та розмірами замовника будь кований виріб.