Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Як обрати сталеві двері

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

В статті перераховані види і типи сталевих дверей, перераховані їх переваги та недоліки та надані рекомендації за їх вибором

У нашому неспокійному часові всім нам потрібно постійно піклуватися про власну безпеку. А небезпеки постійно піддаються не тільки самим людям, але й їх власності, будь то грошові кошти, особисті речі або будинок, квартира або інше приміщення. Вот о сохранности последних и пойдет речь в данной статье. Наиболее распространенным і доступним способом для збереження будинку, квартири, дачі або іншого приміщення є встановлення міцної сталевої двери.

В даний час вибір стальних металевих дверей Бровари досить широк, і для нього необхідно віднести крайне уважно і обережно, тому що саме з цього залежить безпека і збереження вашої нерухомості.

Начнем з того, що металеві двері, призначені для встановлення на вході, мають три основні види: захисні (або противовзломні), армовані та вогнетривкі. Первые обладают особой прочностью и способны выдержать любую физическую силу. А якщо в них врізает ще і так звані "хитрий" замки, то ніякі відмічки та інші подібні пристосування не допоможуть вчиненим злочинцям здійснити свої протиправні дії. Открыть помещение сможет только сам законный владелец за допомогою спеціального оригинального ключа.

Теперь рассмотрим бронедвери Київ. У них наявний спеціальний так званий «листовий тракторій», що має товщину 3 мм і виконаний з якісного металу. Эта система пуленепробиваемой. Такі двері встановлюються на особливо важливих стратегічних об'єктах, банках, складах з озброєнням та ін. приміщеннях, які повинні мати надійну захист.

Огнеупорные двери. Їх назва говорить сама за себе. Такі двері здатні протистояти вогні та іншим джерелам вигорання. Противостояти вогню такі двері здатні від 60 до 100 хвилин, що цілком достатньо до прибуття пожежних розрахунків. Такі двері встановлюються на складах горючо-смазочних матеріалів, столярних майстерень, хімічних заводів та інших об'єктів, що мають підвищені вимоги до пожежної безпеки.

Перед покупкою вхідної двери її потрібно уважно перевірити. Особое внимание слід звернути на надійність петель та наявність торцевих штирей.

Одним з головних факторів при виборі вхідної двери є стійкість до вторгнення. Она оценивается по 13-ти степеням. Для звичайної квартири достатньо дверей третього протизвозлом ступенів. Монтировкой або отмычкой відкрити таку двері не представляється можливим.

При виборі дверей слід звернути увагу і на підприємство-виробник. Вибор рекомендується робити в інтересах тієї компанії, яка займається виробництвом дверей досить тривалим часом і зарекомендувала себе серед клієнтів. Хороша фірма повинна мати хороший підхід до клієнта, допомогти зробити правильний вибір, виходячи з потреб і можливостей покупця, надавати необхідні гарантійні зобов'язання. Упевнені в якості своєї продукції компанії надають гарантію на свої продукти терміном не менше 10 років. Серед фірм-виробників дверей всіх великих міст існує жорстка конкуренція. Тому для вибору дверей рекомендується відносити досить придирчиво і вибрати найбільш підходящі варіанти. Серед множин компаній вам обов'язково вдасться вибрати найбільш підходящу з уваги ціну-якість.

Особливу увагу слід звернути на замки. В даний час їх асортимент досить високий, і їх ціна істотно відрізняється. Найбільш міцні і надійні в наш час - сувальдні замки. Вони мають циліндрові запорні пристрої, і їм досить складно підібрати ключі. Дисковые запорные пристрои наоборот є самими невтішними проти розкриття. Тому вибирати двері рекомендується як мінімум з двома замками різного типу. Для збільшення ступеня захисту та противовзломності можна використовувати додаткові обмежувачі відкриття замків.