Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Монтаж замка в металеві двері

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Установити замки в надійну металеву двері вполне можливо самостійно. Для цього необхідно володіти мінімальними навиками та вмінням звернутися до металу.

Не можна сказати, що процес врізки нового замка дуже простий. Він потребує досить багато часу і сил. Крім того, необхідно тщательно дотримуватися всіх правил безпеки.

Якщо ви остаточно вирішили не звернутися до допомоги фахівців з монтажу замку в металеву двері, то вам потрібні наступні рекомендації.

Надійне функціонування стальних дверей багато в чому залежить від якісної установки вхідного замку від перевіреного авторитетного виробника.

Мы в течение многих лет являемся поставщиком качественной и экономичной фурнитуры данного типа, предоставляя строительным компаниям сувенирные замки серии 2154 и 2019. Посмотрите пожалуйста металлические входные утепленные двери, Вам сподобається.

 Як установить врізну замок?
Монтаж продукту починається з попереднього вивчення його інструкції. Як правило, для зручності експлуатації, механізм встановлений не вище 1 метра від пола в бічній частині дверного полотна. Для запобігання порушення з'єднання шипів у філенчатних дверях, дверних замків необхідно розмістити нижче або вище середнього бруса даних з'єднань.

Первоначальна робота заключається в розміщенні гнізда замків. Затем, приложивши прилад до дверної обв'язки бічною стороною, майстер відмічає місце установки. У цьому ж способі позначається і розташування ключа. Кстати, якщо ви ще й думаете купити вхідні броньовані двері в Києві, зробите знижку, просто зателефонуйте ...

У процесі установки замкового механізму потрібно застосовувати спеціальний куточок, що дозволяє точно визначити положення виробу на торці поверхні дверного обв'язку. Толщина замка відмечається за допомогою цього інструменту.

Затем необхідно проконтролювати кілька неглибоких отворів по контуру механізму і зробити поглиблення отриманих гнізд за допомогою штампу, ні в якому разі, не виходячи за відмічені межі. Проведя вибірку замку, потрібно наметити місце для передньої замкової планки, після чого стамескою робиться вигріб, розташована на одній рівні з кінцем полотна.

Після цього порядок установки ворітних замків передбачає визначення точного місця, на якому буде укріплена планка або запорна коробка, що знаходиться на дверному блоці. Монтаж ручок проводиться тільки після поглиблення полотна під планку засуву або защелку.

Далі потрібно визначити місце для замкового ригеля. Для точного розміщення деталі можна обмазати її кінцеве закінчення, наприклад, звичайним взуттям кремом, поле чего, після обертання ключа, буде відзначено потрібне місце. Так само можна воспользоваться пластиліном, який кріпиться на бруске напроти ригель. Після обертання ключа і висування засув буде отримано відпечатка точного місця для деталі.

Совет! Не забудьте накласти захисні окуляри під час роботи з дрелью та шліфовальною машинкою. В іншому випадку ви можете нанести неправильні вред здоров'ю ваших очей.

Таким чином, видно, що процес встановлення замка в стальну двері потребує значних випробувань та умінь. Тому, перш ніж приступати до роботи, подумайте, чи потрібно вам робити це самостійно.