Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Правильне використання металевих дверей

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Для того, щоб металева двері бездоганно функціонувала, необхідно дотримуватися ряду нескладних рекомендацій.

Во-первых, завжди спочатку відкривайте замки, а лише потом натискайте на ручку, інакше ущільнювач дверей створює сильне бічне натяг на засову, що значно скорочує термін служби цих механізмів і може привести до заклинювання замка.

Запирайте і отпирайте дверний ключ, або на задвижку тільки тоді, коли ви переконаєтеся, що двері зафіксовані на защелку. Дверь фіксується на защелці в момент її закріплення, при цьому чутний характерний натиснення, коли защелка входить в паз коробки. Соблюдая это правило, Вы обеспечите замок щадящий режим эксплуатации и соответственно, долгий срок службы.

Во-вторых, ніколи не допустити сильного удару двери о косяк. Металлическая входная дверь має велику вагу, і велика робота при закритті дверей викликає навантаження на дверну коробку та замок, внаслідок чого може виникнути зміщення замків деталей, і вивести його з ладу. Також замки можуть бути пошкоджені, якщо закрити двері з додатком великої сили при висунутих задвижке або ригелях замків. Спокійне і плавне відкриття та закриття металевої двері, дозволить їй довго і бездоганно функціонувати.
Ми, як виробники, виготовляємо також ворота распашные Київ Бровари, також, не дорогі ковані перила на замовлення Київ Бровари та область.
Следует помнить, що замки не повинні піддаватися посторонньому впливу - механічному, хімічному або термічному. Не пытайтесь самостійно розбирати, дорабатывать замки, тому в цьому випадку продукт втратить гарантійне обслуговування.

Не смазьйте замки, задвижки, петлі на дверях рослинним маслом, тваринним жиром, ці речовини застимуються на холоді.

Не допускайте попадання монтажної пінки в свердловину, на ригелі замків, в глазок, все це приведе до виходу з ладу комплектуючих дверей.

Не вешайте на металеві двері, (бронедвери Київ), різні предмети, не дозволяйте дітям кататися на них.
Якщо металева дверь використовується як вулична, то необхідне облаштування кожуха або навеса, так як під впливом атмосферних опадів, вітру і сонячної обробки з часом портиться.

В відкритому положенні фіксація дверей допускається тільки за допомогою спеціального приладдя або фіксаторів. Ніколи не використовуйте підкладивание під полотно дверей різних сторонніх предметів.

У наступних рекомендаціях, статтях, ми розповімо вам, як вибрати стальну двері правильно і як приклеювати пенопласт до стіни самостійно?