Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Паркани з профнастилу - найекономніший варіант

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Паркани з профнастилу чудово підійдуть тим, хто не хоче платити багато, але при цьому розраховує на гарну якість і приємний зовнішній вигляд виробу. Сьогодні профлист вважається одним з кращих матеріалів для виготовлення різних огорож. І його популярність з кожним днем ​​лише зростає. До його переваг можна віднести:

  1. Легкість монтажу. При бажанні ви можете впоратися з цим завданням навіть самостійно.     
  2. Стійкість до впливу ультрафіолету, опадів, високих і низьких температур. Огорожа з цього матеріалу буде прекрасно виглядати навіть через 10 і 20 років.     
  3. Міцність. Профнастил відноситься до дуже надійним матеріалами, незважаючи на свою невисоку ціну.     
  4. Різноманітність забарвлень і видів. Ви можете вибрати листи профнастилу будь-якого кольору, найбільш підходящого до вашої ділянки або будинку.     
  5. Прекрасні звукоізоляційні властивості. Вони набагато вище, ніж у будь-яких інших матеріалів.     
  6. Можливість поєднувати його з каменем, цеглою, плиткою або куванням. Таке декорування підвищить вартість виробу, але зробить його набагато більш привабливим.

Огородження з профнастилу відрізняються високою міцністю. Такий виріб прослужить вам більше 20 років. За ним легко доглядати, для цього достатньо лише періодично мити його водою. Різноманіття колірних відтінків таких огорож допоможе вам вписати виріб в будь-яку ділянку і прикрасити його дизайн.

Відмінною особливістю паркану з профнастилу також є його хороша звукоізоляція. З його допомогою ви вбережете себе від шуму проїжджаючого повз транспорту або гучної музики, що лунає від сусідів. Приємною особливістю огорож з цього матеріалу є їх ціна. Профнастил досить дешевий матеріал. І вироби з нього часто стоять зовсім недорого. Кінцева вартість такого забору залежить від його розміру, складності монтажу і вартості додаткових матеріалів. Наприклад, паркан, оздоблений елементами художньої ковки, буде коштувати значно дорожче, але і виглядає він значно багатшими і красивіше. Значно прикрасити такий виріб може також природний камінь або цегла.

За бажанням можна замовити комбіноване виріб. Наприклад, центральна його частина буде прикрашена якимось декором, а з боків і ззаду він буде являти собою звичайні профільовані листи. Установка такого забору істотно заощадить ваш сімейний бюджет і відмінно захистить і прикрасить прибудинкову ділянку.