Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Як правильно вибрати жалюзі?

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Жалюзі останнім часом починають користуватися все більшою популярністю, поступово витісняючи з ринку звичайні штори і тюль. Для цього є багато причин. Вони зручніше, краще пропускають повітря і світло. Не займають багато місця. За ними легше доглядати. Однак ті, хто зупиняють свій вибір на цих виробах, часто стикаються з проблемою - як вибрати жалюзі правильно? І на що звернути увагу при покупці, щоб потім не пошкодувати про свій вибір?

Нюанси вибору

Перше, з чого варто почати - це визначитися в тому, де ви будете їх розміщувати. Для чого це потрібно? Наприклад, дорогі фото жалюзі будуть мати гарний вигляд у спальній кімнаті або вітальні, але досить швидко прийдуть в непридатність на кухні. Для цієї кімнати більше підійдуть більш дешеві дерев'яні або пластикові вироби. Якщо в кімнаті низька стеля, то краще підібрати вертикальні жалюзі, інакше горизонтальні будуть його візуально ще сильніше зменшувати.

Особливості матеріалів для ламелей

Потім варто звернути увагу на матеріал, з якого виготовлено цей виріб. Як правило, для виготовлення жалюзі найчастіше використовуються:

  1. Пластик.
  2. Дерево.
  3. Бамбук.
  4. Тканина.
  5. Алюміній.

У кожного з цих матеріалів є свої переваги і недоліки. Пластик вважається відносно дешевим і практичним матеріалом. Його легко мити, він цілком гігієнічний. Однак може деформуватися під впливом високих температур. Наприклад, якщо поруч з вікном встановлено джерело тепла або воно виходить на сонячну сторону. Мало того, від прямих сонячних променів дешевий пластик вигорає і стає брудно жовтого кольору. Тому має сенс купувати дорогі жалюзі.

Тканинні вироби виглядають ефектно, вони чудово підійдуть для оформлення вітальні або спальні. Однак знову ж велике значення має якість самої тканини. Якщо вона досить щільна, то прослужить вам довго. Якщо немає - досить швидко валиться і втратить форму.

Алюміній не вигоряє і не деформується. Але має один істотний недолік - дуже сильно шумить під впливом вітру.

Жалюзі з бамбука виглядають дуже ефектно. Це екологічний і досить міцний матеріал. Доглядати за таким виробом легко. Однак варто враховувати, що вироби з бамбука не скрізь виглядають доречно.

Дерево можна було б сміливо віднести до практично «ідеального» матеріалу, якби не його ціна. Правильно підібрані жалюзі стануть прикрасою ваших вікон і прослужать вам дуже довго.