Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Поради по догляду за кованими виробами

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Ковані металеві предмети виглядають солідно і говорять про добрий смак і достаток свого господаря. Такі вироби довговічні і здатні прослужити вірою і правдою не одне покоління. При цьому особливого догляду, як правило, вони не вимагають. Однак є деякі нюанси, які бажано знати для того, щоб ковані вироби прослужили вам максимально довго.

Догляд за кованими виробами, що знаходяться поза домом

До таких предметів необхідно ставитися особливо дбайливо, адже вони схильні до впливів атмосферних опадів, вітру, високих і низьких температур, тому швидше втрачають привабливий зовнішній вигляд і виходять з ладу. Що робити, щоб такого не сталося? Для цього рекомендується: - протирати їх періодично вологою ганчіркою. Це дозволить прибрати пил і частинки бруду, що зібралися на поверхні. - щотижня обробляти їх захисним воском. Це потрібно для того, щоб запобігти утворенню подряпин і інших дрібних ушкоджень. - не використовувати для чищення таких предметів абразивні речовини. Вони можуть зіпсувати захисний лак на поверхні виробів. Крім цього, надійним способом захисту кованих виробів, які перебувають на вулиці, вважається оцинковка. Покриття цинком здатне надійно захистити будь-який металевий предмет і запобігти утворенню на ньому корозії. Щоб зробити таке покриття більш привабливим, зверху на нього можна нанести фарбу. Металеві ворота і паркани досить просто періодично підфарбовувати і змащувати петлі. Про додатковий захист таких виробів виробники, як правило, піклуються самостійно.

Догляд за кованими виробами всередині будинку

За такими предметами доглядати набагато простіше. Від вас вимагається лише періодично покривати їх спеціальним лаком і протирати час від часу пил. Можна також натирати їх спеціальною мастикою, яка має термозахисні властивості. Особливо це актуально для камінів і приладдя для них. Це додасть їм більш естетичний вигляд і продовжить їх термін служби. Такі предмети інтер'єру, як різні огорожі, сходи, полички рекомендується покривати спеціальної порошковою фарбою раз в два роки. Вона існує різних відтінків, тому з її допомогою можна надати будь-який колір виробу. Така фарба має натуральну основу і повністю безпечна для людини, тому її сміливо можна використовувати всередині приміщення. Не забувайте про те, що будь-які, навіть металеві вироби вимагають догляду, тому не забувайте приділяти їм трохи свого часу, щоб вони прослужили вам якомога довше.