Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Переваги кованої садових меблів

Автор: Super User ввваа вкл. . Опубликовано в Полезные советы

Власники заміських дач і приватних будинків завжди намагаються до дрібниць продумати свою зону відпочинку на прибудинковій території. Для цього багато часу приділяється розробці ландшафтного дизайну і, звичайно ж, вибору садових меблів. Адже саме від неї більшою мірою залежить зручність і комфорт вашого відпочинку. При цьому найчастіше до неї висуваються такі вимоги:

  • невибагливість
  • простота в догляді
  • зручність
  • гарний зовнішній вигляд

Але далеко не кожна меблі здатні задовольнити всі ці запити.

Які меблі віддати перевагу для саду?

Відмінним вибором для створення зони відпочинку на присадибній ділянці може стати ковані садові меблі. На відміну від традиційних дерев'яних альтанок і лавок у кованих виробів їсть ряд переваг. До них можна віднести:

  1. Відсутність необхідності в обробці від шкідників. Ковані меблі не зіпсують короїди та інші комахи.     
  2. Стійкість до несприятливих факторів зовнішнього середовища. Таким виробам не страшний мороз, сніг, град або дощ.     
  3. Вишуканий зовнішній вигляд. Ковані садові вироби виглядають дуже красиво і витончено. Ажурна садова альтанка, виконана методом художньої ковки, стане справжньою окрасою вашого саду. А елегантні садові лавочки, містки та ліхтарі, прикрашені вигадливими візерунками, перевершать за красою будь-яку дерев'яну меблі.     
  4. Довговічність. Якісно виготовлена ​​металеві меблі прослужить ще вашим онукам. Такі вироби відрізняються довгим терміном експлуатації, який з лишком покриє всі витрати на їх придбання.

До найпоширеніших видів садових меблів можна віднести лавочки, обідні столи та стільці, альтанки, крісла-качалки і парасольки від сонця. При створенні красивого ландшафтного дизайну також варто звернути увагу на витончені ажурні огорожі для квітів, ліхтарі, різні ковані скульптури, містки. Такі вироби допоможуть вам створити по-справжньому райський куточок всередині саду.

Як правильно вибрати садові ковані вироби?

Щоб не розчаруватися в покупці, до вибору садової кованих меблів необхідно підійти серйозно. Обов'язково зверніть увагу на такі речі:     

  1. Якість лаку, яким покрита меблі. Від нього багато в чому залежить те, як буде виглядати ваша меблі через пару років. Якщо він неякісний, то металевий виріб дуже швидко покриється тріщинами.     
  2. Якщо ви плануєте встановлювати меблі на веранді або терасі, обов'язково переконайтеся, що вона має подпятники. Вони допоможуть вам запобігти псуванню підлогового покриття.

При дотриманні цих нехитрих рекомендацій, садові ковані меблі прослужить вам довго. А ви ніколи не розчаруєтеся в її придбанні.