Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Що потрібно знати про сталевих дверях

вкл. .

На сьогоднішній день ринок сталевих дверей досить широкий і різноманітний.

В інтересах наших клієнтів ми склали і публікуємо цю статтю, яка, як ми сподіваємося, допоможе Вам розібратися і оцінити різні нюанси, позитивні і негативні сторони металевих дверей, встановлюваних сьогодні в Україні. Перш за все, сталеві двері Київ, діляться на дві групи.

Це імпортні двері і двері українського виробництва. Зрозуміло, що більшості споживачів ще з радянських часів все імпортне здається престижніше, краще і якісніше. І нехай ціна в кілька разів вище, ніж у вітчизняного аналога, що володіє всіма тими-ж параметрами, але хіба можна порівняти шоколадку з привабливою назвою «Баунті» з нашою звичної «Оленкою» або «Натхненням»? Та й що не кажіть завжди легше замовити та купити оптом металеві двері вітчизняного виробництва, так як можна самому відстежувати їх виробництво.

Що неможливо при замовленні дверей з за кордону. Насправді, хочеться нагадати споживачам, з чого складається ціна на продукцію. До всіх необхідним витратам на виробництво обов'язково додаються транспортні витрати, митні збори, витрати на складування привезеної продукції.

А тепер, давайте порахуємо скільки коштує подорож продукції по всій країні, і порівняємо отриману суму з подорожжю продукції (з оформленням всіх необхідних документів) з тієї ж самої Італії, Іспанії або Ізраїлю, чи з Росії. Різниця очевидна. Крім того, імпортні металеві двері володіють ще одним, вельми відчутним недоліком. Імпортні сталеві двері поставляються в Україну тільки певних типових розмірів. Причому в кожної фірми вони свої. І для того, щоб підігнати їх під конкретний дверний отвір, необхідно або зменшувати дверний отвір (робити стяжку), або збільшувати (ламати стіни). А всі ці маніпуляції, в більшості випадків, відображаються не кращим способом на захисних функціях всієї конструкції.

Так може бути задумаємося? І підтримаємо українську економіку і, зокрема, вітчизняного виробника? Багато питань наші споживачі задають з приводу напряму відкриття сталевих дверей. Наша компанія погоджує всі параметри вхідних дверей з клієнтом. Справа в тому, що дійсно, металеві двері, що відкривається всередину, полегшує вихід з квартири і Вам і Вашим сусідам у разі надзвичайних обставин (якщо двері знаходяться на малій відстані один від одного). Але таку сталеві двері дуже швидко і без клопоту, можна вичавити п'ятитонний домкратом в найкоротші терміни.

Тобто, такі двері не буде служити скільки-небудь значущим перешкодою на шляху злодіїв. І для чого тоді ставити сталеві двері? Тепер про замки. Замків в металевих дверях повинно бути не менше двох. Ми радимо нашим клієнтам комбінувати замки двох типів: сувальдний і циліндричний. Найкраще, це коли личинка циліндрового замку захищена броненакладкою. У цьому випадку циліндровий замок не можна вибити.
Звуко і шумоізоляція сталевих дверей визначаються характером наповнювача. В даний час, в якості ізоляційних матеріалів, використовуються мінеральна вата, пінопласт та ін.

Наповнювачі. Ці матеріали екологічні за своїми властивостями, не підтримують горіння, слабо піддаються нагріванню. Ще один важливий момент хорошою металевих дверей - це петлі. На сьогоднішній момент, найнадійнішими петлями є петлі на опорному підшипнику. На такий петлі, при відкриванні, тертя ковзання замінюється на тертя кочення. І відповідно, такі петлі вимагають менше змащення, не скриплять і служать значно довше. Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам вибрати потрібну правильну металеві двері.