Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Высокое качество за разумную цену! "Красота это преимущество"

Теплоізоляція вхідних сталевих дверей

вкл. .

Мій дім - моя фортеця, як ще з давніх часів говорить народна мудрість, можна розсудити тільки як надійну, сильний захист свого володіння.

На сьогоднішній день існують різноманітні способи охорони свого житла - вхідні сталеві двері з надійною системою запірного механізму, а також додаткові елементи в конструкції дверей, що запобігають проникнення всередину приміщення.

Сталеві вхідні двері в ролі захисника майна своїх господарів - це одне з головних достоїнств. Але є ще й інші важливі моменти, які створюють комфортну і затишну атмосферу. До цих моментів можна віднести такий елемент як тепло- і шумоізоляція вхідних дверей. Зі шкільної лави ще відомо, метал набагато краще проводить тепло і звук, ніж дерево. Однак звукоізоляція і теплоізоляція вхідних сталевих дверей істотно виправляє цей недолік.

Професійна звуко- і теплоізоляція вхідних сталевих дверей створить комфорт і затишок у вашому домі. Крім своїх тепло- і звукоізоляційних властивостей вона послужить надійним захистом і підкреслить інтер'єр вашого приміщення. Грамотний монтаж самої двері і укосів покаже найкращий результат. Ми постараємося перерахувати всі параметри, при яких досягається максимальна тепло-і звукоізоляція залізної вхідних дверей.

Для того, щоб зробити дійсно хорошу утеплену вхідні металеві двері, порожнину дверного полотна повинна бути повністю наповнена якісним тепло- і звукоізолюючим матеріалом. Найбільш затребуваним ізолюючим матеріалом на сьогоднішній день є мінеральна або базальтова вата, за допомогою якої досягається хороша ізоляція. Такий матеріал не схильний до горіння, відмінно гасить сторонні шуми, не виводить тепло з квартири і не пропускає холод з вулиці, екологічно нешкідливий. Також для утеплення та звукоізоляції часто використовують пінополіуретан, який запобігає «ефект барабана» і володіє такими ж відмінними характеристиками, як мінвата.

Ще один спосіб придушення шуму - це обробка металевих дверей декоративними панелями. Ідеальним в цьому плані є масив або МДФ плити, які чудово гасять звук.

Досягти ефективної теплоізоляції можна за допомогою якісно виготовленого виробу. Двері повинні щільно прилягати до короба. Але як би чудово була виготовлена двері, щілини нікуди не дінеш. Справитися з цим завданням допомагають силіконові ущільнювачі, що запобігають поддуваніе в цих місцях.

Самий відмінний варіант розташування силіконового ущільнювача - за двома контурам. Два контури дверей має гнутий профіль або профіль з притвором. Виходить, що ущільнювач наклеюється і на передню частину, і на задню.

Також не мало важливо закласти всі порожнечі, що часто зустрічаються між отвором і дверною коробкою. Бажано заповнити і сам дверний короб. Заповнюються ці місця матеріалом під назвою «пескобетон».